MARCO – firma z tradycją!

Budownictwo, to niesamowicie szeroka dziedzina wiedzy i umiejętności, której rozwój na przestrzeni dziejów wywierał ogromny wpływ na codzienne funkcjonowanie i komfort człowieka.

Przedsiębiorstwo, które swoją nazwę wywodzi od imienia właściciela firmy od początku opierało się na realizacji usług remontowo-budowlanych, których jakość przyczyniła się do wzmocnienia jego marki.

Coraz większa rozpoznawalność w regionie i wzrastająca liczba zadowolonych klientów była swoistą motywacją do poszerzenia zakresu ofert, nowych inwestycji oraz otwarcia nowego sektora, zajmującego się handlem materiałami tejże branży w postaci składu budowlanego, która obsługuje klientów z kraju i z zagranicy.


„Marco – Twój Partner w budownictwie!” 

Niezbędny zasób pracowników, odpowiednie zaplecze, własna hurtownia, a także duży asortyment sprzętu i narzędzi to fundament profesji i ciągle rozwijającego się rzemiosła.

Zaś motto „Twój Partner w budownictwie!” świadczy o partnerstwie, które jest niepodważalnym priorytetem działalności handlowo-usługowej, zarówno z indywidualnym klientem, jak i firmowym.

Misją, która stanowi cel, jest ciągłe doskonalenie się, dążenie, aby każda podjęta współpraca przyniosła zadowolenie i niezbędne wzajemne zaufanie dla każdej ze stron.

Wszystko to jest możliwe dzięki zgranemu zespołowi, który potrafi zrealizować prawie wszystkie budowlane marzenia każdego z klientów!

 
Data założenia firmy: 1 lutego 2000 r.

Data powstania sklepu: 1 lipca 2015 r.